Kontakt

For generelle henvendelser send e-post til post@palmesus.com

Postadresse

Postboks 571

4665 Kristiansand


Besøksadresse

Markens gate 30

4612 Kristiansand


Presse

Leif Fosselie

Styreleder og Fest(ival)sjef

leif@palmesus.com

928 09 180


Sponsorater og partnerskap

Ketil B. Stensrud

Markedssjef

ketil@palmesus.com

913 18 887


Anders Iglebekk

Salgssjef

anders@palmesus.com

455 05 898


Artistbooking

Daglig leder og bookingsjef

Heine Strømme

heine@palmesus.com

952 30 941


Arena

Alexander Patrick Furnes

Produksjon- og utviklingssjef

alexander@palmesus.com

976 05 960


Event

Kristian Sander Presterud

Event- og promosjef

kristian@palmesus.com

959 46 094


Frivillige

Marie Stenersen

Frivilligsjef

frivillig@palmesus.com

403 32 634